Hope dies last - Kapitola 12. - 2. část

12. dubna 2013 v 19:24 | Steph |  Hope dies last

"Proč na mě tak zíráš?" divila jsem se a do pusy si dávala vrchovatou lžičku zmrzliny.
"Koukám na tebe, protože jsi ještě krásnější, než když jsem tě viděl naposledy" roztomile se usmál.
"Nialle.. začnu se červenat.." uculila jsem se a on se opět jen pousmál.
"Tak musím se na tebe vynadívat, když tě nějspíš zase dlouho neuvidím".
"Co ty víš, třeba se něco stane a bude všechno úplně jiné než doteď".
"Co tím myslíš?".
"Nic konkrétního..".
"Aha. Ale máš pravdu.. Celý život se může změnit ve vteřině".
"Přesně tak, v jednu chvíli můžeš být čistý a v druhý..." plácla jsem mu zmrzlinu po puse. ".. můžeš být celý od zmrzliny" začala jsem se smát.
"Říkáš válka?!" podíval se na mě zákeřným pohledem a oplatil mi mé 'napadení'. Oba dva jsme byli od zmrzliny a jen se smáli, povídali si.. Bylo to hezké, zase ho vidět. Pořád jsem přemýšlela, jestli mu mám říct, že se stěhujeme do Londýna. Mám mu udělat radost teď nebo ho překvapit až za půl roku? Pořád nevím..
"Co plánuješ dělat potom?" zeptal se mě.
"Nevím, myslela jsem, že by tě mohlo něco napadnout".
"Mohli by jsme se třeba jít projít na molo, jestli chceš. Už se stmívá, bude tam hezky".
"To můžeme". Dojedli jsme zmrzlinu a vyrazili. Něž jsme došli na pláž, byla už skoro tma. Měsíční svit se odrážel od hladiny vody a molo zářilo z dálky. Procházeli jsme se podél pobřeží a vyprávěli jsme si příhody co se nám stali během uplynulého půl roku. Bylo toho celkem dost, takže jsme měli pořád o čem mluvit. Bylo to příjemné a pomalu jsem si začala zvykat na myšlenku, že by jsme se s Niallem mohli stýkat i v Londýně. Přišli jsme na molo a na každé lampě byl malinký starý reprák, z kterých hrála hudba. Byly to písně z osmdesátých a devadesátých let. Nechápali jsme odkud se ta hudba může přehrávat, když na tomto mole jsem byla už párkrát a nikdy to nehrálo. Ty písně ale dělali romantickou atmosféru.
"Takové zvláštní to je" řekl v údivu Niall.
"Mám takový pocit, jako kdybych se ocitla v osmdesátých letech". (Začala hrát tato písnička - http://www.youtube.com/watch?v=GRpbzj1hTCA)
"A co takhle kdyby jsme si zahráli na Baby a Johnnyho?" podíval se na mě, chytil mě za ruku a prudce mě protočil. Začal tancovat a blbnout. Hned jsem se k němu přidala. Pořád jsme se smáli. Bylo legrační, jak jsme se tam tak prapodivně pohybovali. Ale užívali jsme si to. Písnička skončila a začala hrát další. (http://www.youtube.com/watch?v=Ss0kFNUP4P4) Niall se mi uklonil jako džentlmen, podal mi ruku a zeptal se mě: "Smím prosit, slečno?". Já se jen usmála a začala tančit. Bylo to jako scéna vystřižená z romantického filmu. Celou dobu se mi díval hluboce do očí a jemně se usmíval. Lehce mě protočil a něžně políbil na krk. (http://25.media.tumblr.com/fe508671b3e2ba443fbf539f6d4821fd/tumblr_mhed19qi1Q1s1ze8to1_500.gif) V hlavě jsem měla jako načmáráno a jen vnímala jeho doteky. Potom jsem se pomalu otočila čelem k němu a jemně ho políbila...(http://25.media.tumblr.com/c40acbe7d9948c1973bd5a61e1a4fb5c/tumblr_mh9ujzgf3g1qis7gpo1_500.gif)


Takže máme tu druhou část kapitoly :) .. Další kapitola bude ještě tento víkend, nejpozději pondělí, úterý ;)

Jak se vám líbí? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama